banner

Armina Evleri

Geleceği parlak, büyüyen ve gelişen modern bir uydu şehir Bahçeşehir’de Armina Evleri Sitesi…

Armina Evleri Sitesi; Türkiye'nin en önemli, dünyada da sayılı uydu kent projelerinden biri olan Bahçeşehir’de yer almaktadır. 1996 yılında Birleşmiş Milletler Habitat II Konferansı çerçevesinde; "Kurumsal Uygulamalar ve Projeler" ödülüne, 1997 yılında, Kanada'da "Yeni Kentsel Yerleşim Anlayışı" ödülüne, Mayıs 2000 tarihinde de The American Institute of Architecsts Avrupa Konseyi çevre komisyonu tarafından verilen "Kentsel Düzenleme" ödülünü almış Bahçeşehir, belleklere kazınan modern şehircilik anlayışıyla yapılan, her konuda potansiyeli oldukça fazla olan bir yerleşim bölgesidir.

Ulaşım, İ.E.T.T. Toplu Taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taksim, Mecidiyeköy, Bakırköy, Yenikapı, Avcılar ve Yenibosna'ya otobüsler bulunmaktadır. Taksim, Mecidiyeköy ve Bakırköy gibi merkezlere ayrıca expres servisler mevcuttur.

Bahçeşehir’in TEM Otoyolu’ndan özel girişi ve kolay çıkışı sayesinde her yere ulaşım daha da kolaylaşıyor. Konumun önemini bilenler Armina Evleri Sitesi’ni tercih ediyor.

Armina Evleri Sitesi’nde; 4 katlı 45 ikiz blok olarak projelendirildi. Her blokta 8 daire olmak üzere toplam 720 daire bulunuyor. %80’ini yeşil alanların oluşturduğu sosyal aktivitelerle dolu bir yaşam mevcuttur. 109.332 m2 alan üstüne kurulu Armina Evleri’nin 87.472 m2’lik kısmını iç bahçeler, aile yaşantısına uygun çocuk oyun alanları, yürüyüş ve koşu parkurları, iki yüzme havuzu, iki basket sahası, voleybol sahası, iki tenis kortu ve halı futbol sahası gibi açık alanlar oluşturmaktadır. Ayrıca her blok önünde yeterli açık araç ve bisiklet parkı bulunmaktadır.

Armina Evleri Projesi’yle çağdaş kent yaşamına önemli bir mimari alternatif sunulmuş, az katlı yapıların güvenliği içinde kurulan güçlü komşuluk ilişkilerine önem verilmektedir. Radye temel, tünel kalıp sistemi ile inşa edilmiş olan 4’er katlı bloklarda deprem güvenliğiniz maksimumda sağlanırken, siteye giriş çıkışları kontrol altında tutan güvenlik ağı sizi ve sevdiklerinizin güvenliği için 7/24 hizmet vermektedir.

Site içerisine ve yakın çevresine hizmet vermekte olan Armina Evleri Alışveriş Merkezi site dışına çıkmadan alışveriş keyfini sakinlerinin ayağına getiriyor.

Şehir gürültüsünden uzaklaşmak isterken, merkeze yakınlığını kaybetmeden güvenli bir yaşam merkezi arayanlar için Armina Evleri Sitesi yeni adresiniz.

İletişim

Adres

ARMİNA EVLERİ SİTESİ YÖNETİM MERKEZİ
Bahçeşehir 1. kısım Mah. 2801 Sokak No: 12 Bahçeşehir-Başakşehir/İSTANBUL

E-Mail

info@arminaevlerisitesi.org.tr

Telefon

T: 0212 850 51 51

F: 0212 850 51 54